Tekno Haber e-broşur Referanslar Hakkımızda iletişim
adeko ve proclean destek yazılımı indir
 
 
Hakkımızda
 
Biz Kimiz ?

Hakkımızda
İMZA TEKNOLOJİ

Merhaba 

Firmamız sizlere daha anlaşılır ve Türkçe olan İMZA TEKNOLOJİ TASARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yeni adı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Eski ismimizin anlaşılmaması ve telafuzundaki zorluk müşterilerimizde anlaşmamızda problem olmaması için bu değişikliğe gidilmiştir.

Profcad Teknoloji olarak 1995 yılından bu yana bilgisayar sektöründe hizmet vermekte olup müşterilerinine sektörel çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin yazılım ,donanım ve web tasarımı isteklerini kaliteli en iyiye odaklı hizmet anlayışı ile vermektedir.

Firmamız sektörel yazılım sistemleri konusunda 1995 yılında çalışmaya başlamış olup bu konuda çizim tasarım programı olan  Adeko intellicad çizim programının bölge bayiliğini almış ve  Autocad programına alternatif bir seçenek sunmuştur. Aynı zamanda Adeko Mutfak dekorasyon programının bölge bayilinide alıp mutfak banyo dekorasyon sektörünüde teknolojik altyapıyı arttırmıştır. Programlar sayesinde firmaların satış grafiklerini arttıp firmaların altyapısının güçlenmesine katkıda bulunmuştur. Sektör olarak satışlarımız artarak devam etmektedir.

Kuru temizleme sektöründe çalışmalarımız sektörden gelen talepler konusunda konu analizi sektör içinde olan kişilerle araştırılıp profesyonellerle çalışarak 4 yıllık bir çalışma sonucu sektöre hazır hale getirilmiştir.

Program çok kısa sürede sektörde beklenen talebi görmüş ve isteklerine tamamen hitap eden programımıza yüksek ilgi göstermiştir. Programınızı kullananlarla proclean ailesi giderik büyümektedir. Programın gelişimi açısından daha ne yapabilirizi bulmak adına çalışmalarımız devam etmektedir.
 
Sizinde imza ailesinde görmek dileği ile ...


 
Genel Müdür
Mutlu Toklu

 

 
 
 
imza decor adekox procleansoft
 
202430 .ziyaretçimizsiniz 
webmster Yasal Uyarı
Copyrigt imza Teknoloji
 
Mağaza Dekorasyon , imza teknoloji tasarım decor san tic. Profcad Teknoloji,Profcad Technologies, mutfak, adeko17, adeko 17,banyo, adeko mutfak, adekomutfak, mutfak6, adeko9, adeko10, adekox ,adeko x, adeko seramik, semik, mutfak dolabı, ray dolap, raylı dolap , mağaza dekorasyonu, kurutemizleme banko,mağaza tasarımı, programi, program, sistem, otomasyon, tasarim ,çizim ,cizim, adeko intellicad, muhasebe,logo alinteri,lks,lks2, web, web tasarimi, hosting, adeco , profcad,mutfak programi, mutfakprogrami.com, cizimci, çizimci, cizimci.com, mbe tasarim, karbil, karbil.net, ProClean, programi, kuru temizlemede yeni bir boyut kazandiriyor, adekox,islerinizin daha hizli, daha kolay daha ve verimli olmasini saglar, Türkiyede Türkçe ilk ve tek profesyonel kuru temizleme programi, Kullanimi tamamen Türkçe, mobilya,mutfak, banyo programi, adeko demo 6.3, tasarim, çizim yazilim, mutfak, banyo, kuru temizleme, istanbul, pendik,mobim ,bursa, kurutemizleme, yazılım, yazılımı, program, program sistem otomasyon, tasarım, çizim, cizim, adeko, intellicad, muhasebe, logo alınteri lks lks2 web web tasarımı hosting cep telefonu samtel pendik samtel.com.tr N5 xphone ADEKO 10 ADEKO9 ADEKO seramik mutfak programı web tasarım 3b tasarım çizim programı autocad, mutfak dolapları, yapı tasarım, mağaza tasarımı ,banko tasarımı,kurutemizleme mağaza,raydolap, raylı dolap,banyo dolabı, portmanto, cam balkon, pvc doğrama,aluminyum küpeşte,fransız balkon,merdiven korkuluk,adekox,adeko x adeko10,adeko mutak,adekomutfak.com,adekox.com,amutfakprogrami.com,adekosramik.com,banyotasarimi.com,Adeko on,çizim,imza decor, imza dekor, imzadecor,imzadekor,mutfak dolabı,ray dolap,raylı,dolap,avangart model,yatak odası,adeko kampanya,intermob,2012,tuyap, imza decor mağaza dekorasyon, kuru temizleme mağaza dekorasyonu,adeko14,adeko 14, adeko standart