Tekno Haber e-broşur Referanslar Hakkımızda iletişim
adeko ve proclean destek yazılımı indir
 
 
 Faaliyetlerimiz
 
Tila ProTEP Ticari Program
Resimleri
Standart Paket:Tüm Kobi’ler için tasarlanmıştır.Yöneticilerin ihtiyacı olan rapor ve analizler yardımıyla işletmeler başarılı bir şekilde yönetilebilir.Eğitim gerektirmeyen kolay kullanımı sayesinde işletme bünyesindeki tüm çalışanlar rahatça kullanabilir.İşe yeni alınan çalışanların uyumu hemen sağlanarak işletmede işler durmadan devam eder.Oldukça zengin bir raporlama yapısına sahiptir. Kullanıcılar istedikleri raporu ekleyebilir,mevcut filtreler sayesinde istedikleri bilgiye anında sağlıklı olarak erişebilirler.Ayrıntılı kullanıcı hakları tanımı ile kullanıcılara her ekran için düzeltme, ekleme, silme yetkileri verilebilir.Stoklarda dövizli fiyat tanımlanır. Faturada bunların değeri otomatik olarak günlük kur ile hesaplanır.Envanter raporu ile mevcut ürünlerin değerlendirmesi yapılabilir. Stok, Cari, Fatura, Sipariş, İrsaliye, Üretim takibi, Çek - Senet, Banka, Gelir-Gider,Personel Maaş Yönetimi, Kasa, Barkodlu stok takibi, Barkod basımı, Sayım modülü, Grafiksel analizler, Seri numarası takibi, Personel satış ve tahsilat takibi,Araç gider takibi, Konsinye ürün takibi, Cari risk tanımları.
Web tabanlı - Web sipariş çözüm

İnternet üzerinden ürünlerinizi nihai tüketiciye satabileceğiniz veya
bayilerinizin siparişlerini alabileceğiniz bir yazılımdır.

 

1000TL + KDV
Sektörel - Senetle taksitli çasıt programı

Beyaz eşyacılar, halı mağazaları, mobilyacılar, zücaciyeciler .. ve tüm taksitli satış yapan işletmeler için özel olarak geliştirilen bu programla artık hesaplarınızı çok kolay takip edebileceksiniz.

Eski fiyat -İndirimli fiyat
850TL+KDV- 600TL + KDV
   
Sektörel - Shop çözüm
Programı marketlerde kullanılan standart ve profesyonel iki paket içeren yazar kasa pos kasa ibm port ile bağlantısı uyumlu bir market programıdır .

 

Eski fiyat -İndirimli fiyat
1.750TL+KDV- 1.200TL + KDV

 

Sektörel - Fırın çözüm

Fırınlar için özel olarak hazırlanmış ticari program.Günlük siparişlerin hızlı olarak alınması, yoğun ve hızlı irsaliye basımı irsaliyelerin faturalanması kolayca ve hatasız olarak yapılır.

Eski fiyat -İndirimli fiya
1.200TL+KDV- 900TL + KDV
Sektörel - Taşıma çözüm

Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firmalar için özel olarak hazırlanmış  
TilaTaşıma programı ile yapılan tüm servisler, tahsilatlar ve hakedişler
bir sistem içinde takip edilir.Girilen taşıma işlemi ile hem şirket ve öğrenci hesapları hemde araç hesapları otomatik olarak hesaplanıpcari hesaba kayıt edilir.

Eski fiyat -İndirimli fiyat
900TL+KDV- 600TL + KDV

 

Sektörel -Nakliye çözüm

Taşımacılık yapan firmalar için özel olarak hazırlanmış TilaNakliye programı ile alınan tüm siparişler ve bunlara atanan tüm araçlar bir sistem içinde takip edilir.Girilen tüm atamalar sonucunda hem navlun hem araç bedelleri otomatik olarak cari hesaba alacak kayıt edilir.

Eski fiyat -İndirimli fiyat
850TL+KDV- 600TL + KDV
Sektörel - Acente çözüm

Bilet, otel satışı ve araç kiralaması yapan turizm firmaları için özel hazırlanmış ticari program. Acentede oluşan tüm ticari işlemler kolayca takip edilebilir. Tüm hesaplar kontrol altına alınabilir.

Eski fiyat -İndirimli fiyat
900TL+KDV- 600TL + KDV
Sektörel - Değerleme çözüm

Gayrimenkul değerlendirmesi yapan firmalar için özel olarak hazırlanmış TilaDeğerleme programı ile müşteri tarafından gönderilen işler sistem tarafından otomatik olarak verilen bir takip numarası ile takip edilir.Dosyalarla ilgili tüm işlemler açılıştan kapanışa kadar sistem içinde takip edilerek bilgi bütünlüğü sağlanır.Dosyalarla ilgili harcamalar ve notlar takip edilebilir.Eksper atamaları yapılarak ücret takibi yapılabilir.Dosya kapanışında müşteriye otomatik olarak fatura kesilerek cari hesaba alacak kayıt edilir.

Eski fiyat -İndirimli fiyat
1.750TL+KDV- 1.200TL + KDV

 

KARŞILAŞTIRMA 

İşlevler İlkAdım ProTep-Eko ProTep-St ProTep-Pro
Stok, Cari, Fatura, Çek, Senet, Kasa, Personel Maaş, Gider
Stok Ayrıntılı Cari Hesap Ekstresi  
Rapor ekleme  
Çok Kullanıcılı Çalışma Seçeneği  
Birden fazla depo takibi  
Stokta dövizli fiyat girme    
Sipariş, İrsaliye    
Üretim Modülü    
Sayım Modülü    
Ayrıntılı Barkod uygulamaları    
Barkod Yazıcı Bağlantısı    
Poskasa Bağlantısı    
Seri No Takibi    
Personel Satış ve Pirim Takibi    
Envanter Raporu  
Konsinye Ürün Takibi    
Cari Risk Takibi    
Cariye özel fiyat tanımlama    
Araç Gider Takibi    
Windows yazıcıdan barkod basımı    
Barkod yazıcıdan barkod basımı    
Dövizli cari hesap takibi      
Hızlı satış ekranı      
Lot No ve Miad Takibi      
Faturada otomatik fire hesabı      
Ayrıntılı dekont girişi      
Çek Defteri Takibi      
Kullanıcıların işlem yapabileceği kasayı belirleme      
Kullanıcıların sildiği ve düzelttiği kayıtları izleme      
Fiyat (YTL + KDV) 260 400 600 900

 

 
 
 
 
imza decor adekox procleansoft
 
173370 .ziyaretçimizsiniz 
webmster Yasal Uyarı
Copyrigt imza Teknoloji
 
Mağaza Dekorasyon , imza teknoloji tasarım decor san tic. Profcad Teknoloji,Profcad Technologies, mutfak, adeko17, adeko 17,banyo, adeko mutfak, adekomutfak, mutfak6, adeko9, adeko10, adekox ,adeko x, adeko seramik, semik, mutfak dolabı, ray dolap, raylı dolap , mağaza dekorasyonu, kurutemizleme banko,mağaza tasarımı, programi, program, sistem, otomasyon, tasarim ,çizim ,cizim, adeko intellicad, muhasebe,logo alinteri,lks,lks2, web, web tasarimi, hosting, adeco , profcad,mutfak programi, mutfakprogrami.com, cizimci, çizimci, cizimci.com, mbe tasarim, karbil, karbil.net, ProClean, programi, kuru temizlemede yeni bir boyut kazandiriyor, adekox,islerinizin daha hizli, daha kolay daha ve verimli olmasini saglar, Türkiyede Türkçe ilk ve tek profesyonel kuru temizleme programi, Kullanimi tamamen Türkçe, mobilya,mutfak, banyo programi, adeko demo 6.3, tasarim, çizim yazilim, mutfak, banyo, kuru temizleme, istanbul, pendik,mobim ,bursa, kurutemizleme, yazılım, yazılımı, program, program sistem otomasyon, tasarım, çizim, cizim, adeko, intellicad, muhasebe, logo alınteri lks lks2 web web tasarımı hosting cep telefonu samtel pendik samtel.com.tr N5 xphone ADEKO 10 ADEKO9 ADEKO seramik mutfak programı web tasarım 3b tasarım çizim programı autocad, mutfak dolapları, yapı tasarım, mağaza tasarımı ,banko tasarımı,kurutemizleme mağaza,raydolap, raylı dolap,banyo dolabı, portmanto, cam balkon, pvc doğrama,aluminyum küpeşte,fransız balkon,merdiven korkuluk,adekox,adeko x adeko10,adeko mutak,adekomutfak.com,adekox.com,amutfakprogrami.com,adekosramik.com,banyotasarimi.com,Adeko on,çizim,imza decor, imza dekor, imzadecor,imzadekor,mutfak dolabı,ray dolap,raylı,dolap,avangart model,yatak odası,adeko kampanya,intermob,2012,tuyap, imza decor mağaza dekorasyon, kuru temizleme mağaza dekorasyonu,adeko14,adeko 14, adeko standart