Tekno Haber e-broşur Referanslar Hakkımızda iletişim
adeko ve proclean destek yazılımı indir
 
 
 Faaliyetlerimiz
 
ADeko IntelliCAD 8
Resimleri

ADeko IntelliCAD 8

 

Neden IntelliCAD?

 

Eğitime gerek yok! IntelliCAD in AutoCAD ile %99 a varan özdeş yapısı sayesinde, eski AutoCAD kullanıcıları hiç yabancılık çekmeden bir kaç saatlik göz atmayla ADeko IntelliCAD e geçebilirler. Böylece personel eğitim masraflarından kurtulduğunuz gibi kalifiye eleman bulma zorlukları da ortadan kalkar.

Doğrudan DWG formatı! ADeko IntelliCAD in de temel çizim formatı AutoCAD inki gibi DWG dir. Kısaca ifade etmek gerekirse, AutoCAD in kaydettiği dosyayı IntelliCAD açar, IntelliCAD in kaydettiği dosyayı AutoCAD açar. Çalışma ortaklarınıza (mesela plotter servisleriyle) yapacağınız dosya alışverişlerinde sorun yaşamazsınız. IntelliCAD i yükler yüklemez eski çizimleriniz üzerinden çalışmaya devam edebilirsiniz.

AutoCAD ile Tam Uyum! Aşağıdaki dosyalarda bire bir özdeşlik.

  • Dosya kayıt (dwg, dxf, dwf, dwt, sat)
  • Macro ( lisp, scr), 
  • Font (shx, True Type), 
  • Komut kısaltma (pgp), 
  • Menü (mnu), 
  • Baskı ayarları (ctb, stb)

Hem Türkçe hem İngilizce! Tek lisansla IntelliCAD in hem Türkçe hem İngilizce versiyonlarına birlikte sahip olabilirsiniz.

Neden bu kadar cazip fiyatlı?

 

Bunun iki sebebi var:

  • IntelliCAD in asıl telif sahibi kar amacı gütmeyen ITC (IntelliCAD Technology Consortium) isimli vakıf yapısında bir kurumdur. ADeko nun da içlerinde bulunduğu yaklaşık 30 üye firmanın oluşturduğu ITC nin amacı IntelliCAD in yaygınlaşması ve teknolojisinin gelişimi için gerekli alt yapıyı ve organizasyonu sağlamaktır. Kar amacı gütmeyen bir ana telif sahibi olduğu ve gelişimi 30 firma tarafından ortaklaşa finanse edildiği için IntelliCAD in fiyatı bu kadar hesaplıdır.
  • Aslında IntelliCAD in fiyatı normalin çok da altında bir rakam değildir. Dünya üzerinde AutoCAD dışında bütün genel amaçlı tasarım programların oturduğu fiyat aralığı 200$ ila 2.000$ arasıdır. AutoCAD, alışkanlık ve DWG standardı gibi avantajlarını kullanmak istediği için bu kadar pahalıdır.

 

IntelliCAD de aynı anda birden fazla çizimde çalışılabilir. Hem nesneleri hem de blok, katman gibi tablo nesnelerini çizimler arasında kopyala/yapıştır yapabilirsiniz

 

ADeko IntelliCAD e mahsus bir özellik olarak, çiziminizin perspektif olarak gizleyebilir (hide) veya boyayabilir (shade) ve normal yazdır (print) komutunu kullanarak ölçekli  baskı alabilirsiniz

 

 

İster mimar, ister mühendis, ister ürün tasarımcısı olun, katı modelleme tekniğini kullanarak doğrudan 3 boyutlu kütlelerle çalışarak tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.

 

IntelliCAD4 +SR de istenilen sayıda, tipte (noktasal, spot ve uzak ışık) ve özellikte ışık tanımlayabilirsiniz.

 

   

stediğiniz modeli, yapısını değiştirmeden çok düzgün yüzeyli halde kaplayabilirsiniz.

 

IntelliCAD 8     200$  +kdv 
 
 
 
imza decor adekox procleansoft
 
173369 .ziyaretçimizsiniz 
webmster Yasal Uyarı
Copyrigt imza Teknoloji
 
Mağaza Dekorasyon , imza teknoloji tasarım decor san tic. Profcad Teknoloji,Profcad Technologies, mutfak, adeko17, adeko 17,banyo, adeko mutfak, adekomutfak, mutfak6, adeko9, adeko10, adekox ,adeko x, adeko seramik, semik, mutfak dolabı, ray dolap, raylı dolap , mağaza dekorasyonu, kurutemizleme banko,mağaza tasarımı, programi, program, sistem, otomasyon, tasarim ,çizim ,cizim, adeko intellicad, muhasebe,logo alinteri,lks,lks2, web, web tasarimi, hosting, adeco , profcad,mutfak programi, mutfakprogrami.com, cizimci, çizimci, cizimci.com, mbe tasarim, karbil, karbil.net, ProClean, programi, kuru temizlemede yeni bir boyut kazandiriyor, adekox,islerinizin daha hizli, daha kolay daha ve verimli olmasini saglar, Türkiyede Türkçe ilk ve tek profesyonel kuru temizleme programi, Kullanimi tamamen Türkçe, mobilya,mutfak, banyo programi, adeko demo 6.3, tasarim, çizim yazilim, mutfak, banyo, kuru temizleme, istanbul, pendik,mobim ,bursa, kurutemizleme, yazılım, yazılımı, program, program sistem otomasyon, tasarım, çizim, cizim, adeko, intellicad, muhasebe, logo alınteri lks lks2 web web tasarımı hosting cep telefonu samtel pendik samtel.com.tr N5 xphone ADEKO 10 ADEKO9 ADEKO seramik mutfak programı web tasarım 3b tasarım çizim programı autocad, mutfak dolapları, yapı tasarım, mağaza tasarımı ,banko tasarımı,kurutemizleme mağaza,raydolap, raylı dolap,banyo dolabı, portmanto, cam balkon, pvc doğrama,aluminyum küpeşte,fransız balkon,merdiven korkuluk,adekox,adeko x adeko10,adeko mutak,adekomutfak.com,adekox.com,amutfakprogrami.com,adekosramik.com,banyotasarimi.com,Adeko on,çizim,imza decor, imza dekor, imzadecor,imzadekor,mutfak dolabı,ray dolap,raylı,dolap,avangart model,yatak odası,adeko kampanya,intermob,2012,tuyap, imza decor mağaza dekorasyon, kuru temizleme mağaza dekorasyonu,adeko14,adeko 14, adeko standart