Tekno Haber e-broşur Referanslar Hakkımızda iletişim
adeko ve proclean destek yazılımı indir
 
 
basinhaberleri
Gösterilen : 1 - Toplam 1
         
Tüm Haberler -

Kampanya Adeko 17 Pro 3600 TL- 17 Eko 1800

Adeko 17 Standart 1800 TL Adeko 17 Pro 3600

Adeko 17 otomatik mutfak çiziyor, Parça listesi hazırlıyor, optimize ediyor plaka sayısını hesaplıyor , 3-5 sn tasarımınız hazır..

 Otomatik iç Mekan Tasarım ve Hesap Programı için Fırsatı Kaçırmayın

Adeko 17 ile çizimleriniz çok daha gerçekçi

Katalog çekimlerine bile gerek bırakmayacak kalitede çıktı alınabiliyor. ADeko nun hem kendi klasik render motorunda geliştirmeler yaptık hem de dünyada en yaygın kullanımda olan VRay render motoru ile de entegre ettik. Çıktı örnekleri fazla lafa gerek bırakmıyor. Günümüz itibarı ile dünyada bundan yukarısı yok. Nokta.

Işık çeşitleri arttı; son derece gerçekçi güneş simülasyonu yapılabiliyor ve 1-2 tane alansal ışık ile profesyonel fotoğrafçılara taş çıkartacak görüntüler elde edebiliyorsunuz. İsterseniz çizdiğiniz herhangi bir nesneyi ışık kaynağı olarak da tanımlayabiliyorsunuz.
 

 

 
okunma:  8079  tarih:   2010-08-31 07:25:32
 
 
 
imza decor adekox procleansoft
 
202433 .ziyaretçimizsiniz 
webmster Yasal Uyarı
Copyrigt imza Teknoloji
 
Mağaza Dekorasyon , imza teknoloji tasarım decor san tic. Profcad Teknoloji,Profcad Technologies, mutfak, adeko17, adeko 17,banyo, adeko mutfak, adekomutfak, mutfak6, adeko9, adeko10, adekox ,adeko x, adeko seramik, semik, mutfak dolabı, ray dolap, raylı dolap , mağaza dekorasyonu, kurutemizleme banko,mağaza tasarımı, programi, program, sistem, otomasyon, tasarim ,çizim ,cizim, adeko intellicad, muhasebe,logo alinteri,lks,lks2, web, web tasarimi, hosting, adeco , profcad,mutfak programi, mutfakprogrami.com, cizimci, çizimci, cizimci.com, mbe tasarim, karbil, karbil.net, ProClean, programi, kuru temizlemede yeni bir boyut kazandiriyor, adekox,islerinizin daha hizli, daha kolay daha ve verimli olmasini saglar, Türkiyede Türkçe ilk ve tek profesyonel kuru temizleme programi, Kullanimi tamamen Türkçe, mobilya,mutfak, banyo programi, adeko demo 6.3, tasarim, çizim yazilim, mutfak, banyo, kuru temizleme, istanbul, pendik,mobim ,bursa, kurutemizleme, yazılım, yazılımı, program, program sistem otomasyon, tasarım, çizim, cizim, adeko, intellicad, muhasebe, logo alınteri lks lks2 web web tasarımı hosting cep telefonu samtel pendik samtel.com.tr N5 xphone ADEKO 10 ADEKO9 ADEKO seramik mutfak programı web tasarım 3b tasarım çizim programı autocad, mutfak dolapları, yapı tasarım, mağaza tasarımı ,banko tasarımı,kurutemizleme mağaza,raydolap, raylı dolap,banyo dolabı, portmanto, cam balkon, pvc doğrama,aluminyum küpeşte,fransız balkon,merdiven korkuluk,adekox,adeko x adeko10,adeko mutak,adekomutfak.com,adekox.com,amutfakprogrami.com,adekosramik.com,banyotasarimi.com,Adeko on,çizim,imza decor, imza dekor, imzadecor,imzadekor,mutfak dolabı,ray dolap,raylı,dolap,avangart model,yatak odası,adeko kampanya,intermob,2012,tuyap, imza decor mağaza dekorasyon, kuru temizleme mağaza dekorasyonu,adeko14,adeko 14, adeko standart